Безкоштовне протезування постраждалих внаслідок АТО

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство  було створено для БЕЗКОШТОВНОГО забезпечення пільгових категорій населення протезно-ортопедичними виробами (далі ПОВ). На сьогоднішній день це діти до 18 років, діти-інваліди, інваліді і постраждалі внаслідок АТО.

На підприємстві діє стаціонар первинного і складного протезування, в якому протезуються і проходять реабілітацію інваліди, а в подальшому, після загоєння ран, можуть проходити і постраждалі внаслідок АТО. Робітники стаціонару підготують їх до протезування, нададуть необхідні фізіотерапевтичні процедури, навчать їх ходити на протезах, а в період звикання до протезу застосують спеціальні тренажери.

Конструкція протезів по своїм медико-біологічним, конструктивним і експлуатаційним показникам відповідає аналогічним показникам закордонних фірм. В виготовленні протезів використовуються німецькі (фірма «ОТТО-ВОСК») та вітчизняні комплектуючі.

 Просимо звертатися на наше підприємство, де буде надана БЕЗКОШТОВНА протезно-ортопедична допомога, подальше технічне обслуговування і створені всі умови для забезпечення ПОВ воїнів – постраждалих в наслідок АТО.