Інвалідні коляски

Крісло колісне з ручним керуванням, які приводяться в рух супроводжуючою особою. Виробник НВЦ «Антей-ЛТД»

Крісло колісне з ручним керуванням, які приводяться в рух супроводжуючою особою (АЛ907.2). Показання щодо призначення: захворювання та деформації хребта з вираженим обмеженням рухів 1-3 ст.,паралічі та парези нижніх кінцівок, що значно ускладнюють пересування.

Крісло колісне КЛУ. Виробник: Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування і протезування. Призначення: для пересування хворих та інвалідів вагою до 100кг. З втратою функцій опорно-рухового апарату.

Каляска-ліжко КЛК .Виробник: Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування і протезування. Крісло колісне призначене для хворих і інвалідів вагою до 100 кг для самостійного пересування чи працювання в положенні «сидячи» або відпочинку в положенні «лежачи».

Коляска- крісло складна з судном (КЛСТ).Виробник: Львівське казенне експериментальне підприємство засобів пересування і протезування. Призначення: для пересування хворих та інвалідів вагою до 100кг. З втратою функцій опорно-рухового апарату, а також з порушенням функцій тазових органів для пересування в приміщеннях і на майданчиках з твердим покриттям.