Медичний центр

На підприємстві створено медичний центр, який підпорядкований заступнику директора з медичної роботи, до складу якого входять :

  • Реєстратура, яка зручно розташована біля центрального входу підприємства;
  • Амбулаторне відділення, де здійснюється прийом осіб з особливими потребами досвідченими і кваліфікованими лікарями-ортопедами, техніками-протезистами та механіками протезно-ортопедичних виробів. Також у відділенні здійснюється консультативний прийом, підбір та видача протезів молочної залози (виробник Німецька компанія Amoena), ліфів для кріплення та компресійних рукавів;
  • Стаціонар первинного, складного протезування та реабілітації на 18 ліжко-місць де проводять протезування, ортезування та реабілітацію осіб після ампутацій кінцівок і дітей з порушенням опорно-рухового апарату та захворюваннями центральної нервової системи. Під наглядом кваліфікованих спеціалістів проводиться навчання користування протезно-ортопедичними виробами та весь комплекс медичних, фізичних, соціальних та психологічних реабілітаційних заходів спрямованих на надання допомоги у відновленні чи компенсації порушених чи втрачених функцій організму та адаптації до навколишнього середовища. Для зручного пересування осіб з особливими потребами стаціонар оснащений просторим комфортабельним ліфтом. У всіх палатах є: кондиціонери, телевізори, шафи для одягу, новітні ортопедичні ліжка, при ліжкові тумбочки та окремі настінні бра. Комфорт та затишок у стаціонарі підтримує персонал стаціонару: завідувач стаціонару, старша медична сестра, сестри медичні, сестра-господиня, санітарки прибиральниці, буфетниці.