Сервісний центр

Центр створено з метою ефективного індивідуального підходу щодо забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації (ТРЗ) і технічного обслуговування цих засобів.
Сервісний центр здійснює консультування інвалідів щодо забезпечення T3Р вибору моделі ТЗР і правил користування ними, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування технічних засобів реабілітації, якими забезпечено інвалідів. Головна мета діяльності – надання якнайширшого спектру послуг із забезпечення окремих категорій населення технічними засобами реабілітації та їх технічного обслуговування.

Наші послуги

На підставі змін, що відбулися в державі, щодо забезпечення пільгових категорій населення технічними засобами реабілітації, на базі нашого підприємства, з метою безкоштовного забезпечення інвалідів – жителів Хмельницької області кріслами колісними, тростини, милицями та іншими виробами (за індивідуальними замовленнями), був створений Сервісний центр.
Послуги консультативного прийому сервісного центру:

  • Кваліфікована допомога в підборі необхідної за медичними показаннями і одночасно зручною коляски (крісла колісного);
  • Безкоштовне післягарантійне обслуговування та ремонт крісел колісних.