Виробництво

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство виготовляє та забезпечує громадян з ушкодженнями та захворюваннями опорно-рухового апарату, центральної нервової системи а також іншими захворюваннями, що потребують технічних засобів реабілітації безоплатно та за власний рахунок:

  • ортези на хребет(бандажні вироби та корсети, головотримачі, коректори постави, ортези для сидіння);
  • ортези на грудний, поперековий відділи хребта, тазостегновий-колінний-гомілковостопний суглоби-стопу (по типу «Гравістат»);
  • ортези на верхні кінцівки шарнірні та безшарнірні;
  • ортези на нижні кінцівки шарнірні та безшарнірні;
  • ортези на стопу безшарнірні (устілки ортопедичні);
  • протези на верхні кінцівки;
  • протези на нижні кінцівки;
  • ортопедичне взуття;
  • протези молочної залози, ліфи для кріплення протезів молочної залози та компресійний рукав.

Хмельницьке державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство виготовляє протезно-ортопедичні вироби індивідуального використання, які виготовляються згідно індивідуальних замовлень для конкретного споживача.

Протезна дільниця

На протезній дільниці працюють висококваліфіковані фахівці, які виготовляють протезно-ортопедичні вироби будь-якої складності.

Виробнича база протезної дільниці дозволяє виготовляти індивідуальні протези та протезно-ортопедичні вироби на сучасному обладнанні, використовуючи новітні вітчизняні та зарубіжні технології і матеріали.

При виготовленні, збиранні і примірюванні протезно-ортопедичних виробів використовується спеціальне обладнання та інструменти, які дозволяють провести точну та якісну припасування виробу відповідно до анатомо-фізіологічних особливостей пацієнта.

Використання сучасних комплектуючих і матеріалів, дозволило підвищити рівень якості та функціональності протезно-отропедичних виробів, забезпечити їх надійність, комфортність та зручність в обслуговуванні.

Взуттєва дільниця виготовляє ортопедичне взуття будь-якої складності та устілки ортопедичні за індивідуальним замовленням.

Ортопедичне взуття призначено особам з захворюваннями, деформаціями, вродженими або набутими ампутаційними вадами нижніх кінцівок, верхніх кінцівок, захворюваннями хребта або з втратою зору.

Ортопедичне взуття виготовляється з натуральних матеріалів, сучасної фурнітури та напівфабрикатів. Вид, модель та колір взуття виготовляють з врахуванням побажань замовника та відповідно анатомо-фізіологічних особливостей.

Складне ортопедичне взуття призначено для осіб, що мають виражені деформації стоп або укорочення нижніх кінцівок.

Протезна дільниця

Дільниця зборки верха взуття

Дільниця затяжки верха взуття

Дільниця підгонки колодок